VIP-Klima

Vítajte na stránkach spoločnosti VIP-Klima.

Našim hlavným profilom je montáž a predaj klimatizácie na profesionálnej úrovni. Ak premýšľate nad kúpou a následnou montážou klimatizačných zariadení, vzduchotechniky či vetracej techniky, sme tu práve pre Vás.

Zavolajte nám, radi Vám poradíme:

: +421 905 739 027 : +421 908 833 727 : info@vip-klima.sk

Produkty Klimatizacie

TeknoPoint

TeknoPoint

Táto talianská firma vznikla pred 25 rokmi a odvtedy má stále väčší úspech na trhu v oblasti klimatizácií a vzduchotechniky.
TeknoPoint má v ponuke široký sortiment vysokokvalitných produktov, ktoré sú vhodné tak pre malé domácnosti ako aj pre veľké priemyselné budovy. Jeho portfólio ponúka rôzne nástenné, kanálové, kazetové a podstropné jednotky.

Daikin

Daikin

Čo sa týka kvality klimatizácií, môžeme označiť viaceré svetové značky, ale najlepší je DAIKIN.
Firma Daikin bola založená v Japonsku v roku 1924, vtedy ešte pod inou značkou,ktorá sa stala globálnym lídrom vo svete klimatizácií a tepelných čerpadiel. Síce na prvom mieste je stále kvalita a dlhá životnosť, produkty od Daikin zodpovedajú najnovším a najprísnejším predpisom čo sa týka ochrany životného prostredia.

Samsung

Samsung

Kórejský gigant Samsung vyrába klimatizácie od roku 1975. Odvtedy si vybojoval stabilnú pozíciu na nepretržite rastúcom trhu.
Jeho popularita sa skrýva v použitých inovatívnych technológiách, v originálnych dizajnoch jednotiek a v pomere ceny a kvality.
Klimatizácie Samsung sú správnou voľbou pre tých, ktorí si vyberú jednotku podľa vysokej energetickej účinnosti.

LG

LG

Štvrtá najväčšia Kórejská multinacionálna firma LG, uviedla na trh prvú klimatizáciu v roku 1968. O pol storočia neskôr
sa klimatizačné jednotky LG stali jedny z najpredávanejších na celom svete. Kvôli extravagantným vzhľadom sa LG hodí do najmodernejších bytov ako aj do komerčných budov. Jeho kvalita a spoľahlivosť je nepopierateľná..