VIP-Klima

Vítajte na stránkach spoločnosti VIP-Klima.

Našim hlavným profilom je montáž a predaj klimatizácie na profesionálnej úrovni. Ak premýšľate nad kúpou a následnou montážou klimatizačných zariadení, vzduchotechniky či vetracej techniky, sme tu práve pre Vás.

Zavolajte nám, radi Vám poradíme:

: +421 905 739 027 : +421 908 833 727 : info@vip-klima.sk

O nás

Ak premýšľate nad kúpou a následnou montážou klimatizačných zariadení, vzduchotechniky či vetracej techniky, spoločnosť VIP-KLIMA je tu práve pre Vás.

Našim predmetom podnikania je predaj klimatizácii, montáž a rovnako aj oprava klimatizačných zariadení a vzduchotechniky.

Za posledných desať rokov sme spolupracovali s nejednou veľkou spoločnosťou. Počas tejto doby sme odhalili silné aj slabé stránky týchto firiem. Nakoľko si projektovanie, plánovanie a realizovanie robíme my sami, vyhneme sa nedorozumeniam. Montáž klimatizácie nám nerobí problém ani v tých najmenších bytoch, kanceláriách či výrobných alebo priemyselných halách.

Našou vizitkou sú usmievaví a spokojní zákazníci.

Ak chcete, aby Váš domov, alebo miesto kde pracujete spĺňalo podmienky primeraných teplôt a nie podmienky sauny, kontaktujte našu spoločnosť – VIP-KLIMA – Benko a Nagy.


Anton Benkó

mobil: +421 905 739 027


Ondrej Nagy

mobil: +421 908 833 727