Odhlásenie

Odhlásili ste sa z Vášho zákazníckeho účtu. Teraz môžete bezpečne opustiť počítač.

Váš nákupný košík bol uložený, položky v ňom budú obnovené pri každom prihlásení.

Montáž a predaj klimatizácií u VIP-klíma

Keď sa povie slovo klimatizácia, napadnú nás banky, administratívne budovy, obchodné centrá či súkromný lekári, ktorí si klimatizačné zariadenie zabezpečili pre svoju pohodlnú prácu. Málokoho napadne klimatizácia do domu alebo klimatizácia do bytu. Klimatizácia do domu ešte povedzme, že áno, ale klimatizácia do bytu napadne málokoho. Väčšina z nás používa zaužívané ventilátory a nad klimatizáciou ani je nepremýšľa.


Nájdu sa však jedinci, ktorý by o klimatizačné zariadenie záujem aj mali, no uvedomujú si, že to nie je lacná záležitosť. Okrem toho ani samotná montáž, čistenie, servis či prípadná oprava nie je jednoduchá a nezvládne to každý domáci kutil nech je akokoľvek zručný.


Netreba však premýšľať týmto smerom. Treba zmeniť svoj obzor, svoje zmýšľanie a skúsiť si zabezpečiť klimatizáciu do rodinného domu a pokojne aj do bytu jednoduchšou cestou. Jednoduchšiu cestu predstavujú spoločnosti, ktoré sa venujú predaji, montáži, čisteniu a servisu klimatizačných zariadení.


Niekoľko spoločností pri predaji klimatizačného zariadenia nesleduje len svoj obrat na predaji, ale skutočne ich zaujímajú aj potreby a predstavy svojho zákazníka. Cieleným rozhovorom zisťujú, aké má ich zákazník o klimatizácií predstavy. Či má záujem o jednoduchú, alebo technicky vyspelejšiu klimatizáciu, aké má priestorové možnosti a samozrejme tá najdôležitejšia vec, do akej finančnej výšky môže zákazník ísť. Je zbytočné ponúkať klimatizáciu v hodnote päť tisíc eur, keď si to zákazník nemôže dovoliť. Takáto predražená klimatizácia mnohých z nás odradí, a tak sa iba opäť vrátime k starým zaužívaným ventilátorom za päťdesiat eur.


Jedna z tých spoľahlivých spoločností je spoločnosť VIP–klíma, ktorá sa už desiatky rokov venuje montáži a predajú klimatizácií. Montáž a predaj klimatizácií patrí medzi jej hlavné činnosti, ku ktorým sa zaraďuje aj čistenie či servis. Práve táto spoločnosť patrí k tým, ktorá so svojim zákazníkom realizuje cielené rozhovory, vďaka ktorým spolu vyberú tú najvhodnejšiu klimatizáciu. Heslom každej serióznej spoločnosti by nemalo byť“ „Náš zákazník náš pán,“ ale, že spokojnosť zákazníka je na prvom mieste. Za každého jedného zákazníka by sme si mali udeliť jednu hviezdu a na konci mesiaca sledovať, koľko sme týchto hviezd získali. Vzhľadom na ich počet môžeme hovoriť, či patríme medzi seriózne a zodpovedné spoločnosti, alebo na svojej práci musíme ešte trochu popracovať.


Spoločnosť VIP – klíma založili profesionáli a spoločníci Anton Benko a Ondrej Nagy. Je to jedna z mála spoločností, ktorá si projektovanie, plánovanie a realizovanie rieši vo vlastnej réžií. Takto sa vyhýba mnohým komunikačným nedorozumeniam a nepríjemnostiam. Montáž a predaj klimatizácií riešia vo viacerých mestách. Za spomenutie stojí napríklad mesto Komárno, Nitra, Bratislava a Dunajská Streda. Samozrejme pokrývajú aj okolité menšie mestá či dediny, teda k mestu prislúchajúce časti. Predaj klimatizácií Komárno má dlhoročnú tradíciu. Čo sa týka predaja klimatizácií Bratislava, je to náročná práce, keďže v meste Bratislava sa nachádza množstvo predajcov poskytujúcich tieto služby a každý z predajcov sa snaží uloviť čo najviac zákazníkov rôznymi akciami, nízkymi cenami či rôznymi výhodami, ako sú napríklad predĺžené záruky.


VIP-Klíma spočiatku poskytovala svoje služby v meste Komárno, no postupne svoje služby rozšírila aj na okolité mestá. Preto sa dnes venujú predaju klimatizácií v Dunajskej Strede. Rovnako pokrývajú aj predaj a montáž klimatizácií v Nitre či v Bratislave.


Podľa dlhodobých predpovedí počasia sa letné horúčavy budú opakovať a nie je vylúčené, že sa teploty budú z roka na rok zvyšovať. Tam, kde doteraz v lete teploty vystúpili na maximálne tridsať stupňov Celzia, o pár rokov sa môže stať, že teploty počas leta neklesnú pod tridsaťpäť stupňov Celzia. Vás to však, ale trápiť nemusí, ak budete mať doma namontovanú kvalitnú klimatizáciu. Počas jesenných a ešte nie príliš chladných zimných dňoch si klimatizačným zariadeniam viete aj vykurovať.


Aké sú, ale výhody klimatizácií? Sú skutočné potrebné? Nie sú škodlivé pre alergikov, alebo pre osoby, ktoré sú náchylné na ochorenia dýchacích ciest? Na tieto otázky sa Vám pokúsime teraz odpovedať.


Na začiatku je dôležité povedať, čo je úlohou klimatizačného zariadenia. Úlohou klimatizácie je upravovať okolitú teplotu v ťažko vetrateľných priestoroch. Teplota v miestnostiach sa upravuje najmä v čase horúcich letných dní, kedy teploty vystúpia nad tridsaťdva stupňov Celzia. Pri tejto teplote klesá pozornosť, zvyšuje sa únava a preto je každý zamestnávateľ povinný postarať sa o svojich zamestnancov možnosťou ochladenia a osvieženia sa. Pokiaľ toho nie je schopný, mal by prevádzku zavrieť pre technické dôvody. V takýchto prípadoch pomôže montáž klimatizácie. V kanceláriách by sa jednoducho nastavila teplota pod tridsať stupňov Celzia a pracovníci by mohli pokojne a nerušene pokračovať vo svojej práci. Zásadou pri používaní klimatizačného zariadenia je, že by sa nemala teplota v miestnosti nastavovať na rozdiel viac ako päť stupňov Celzia oproti vonkajšej teplote.


Pred samotnou kúpou klimatizácie je potrebné ujasniť si koľko ste ochotný investovať, aké veľké priestory potrebujete klimatizovať a o akú výkonnosť máte záujem. Na základe týchto odpovedí sa napríklad spoločnosť VIP-klíma postará o montáž, no ešte predtým o predaj samotnej klimatizácie. Dnes existujú aj mobilné klimatizácie, preto si dôkladne zvážte, či máte záujem o jednotku, ktorú je potrebné nainštalovať, teda je potrebné objednať si montáž, alebo Vám stačí zakúpiť si mobilnú klimatizáciu, ktorú pohodlne sami bez akejkoľvek inštalácie jednoducho zapojíte do elektrickej siete a na konci pracovnej zmeny ju len vytiahnete a odložíte na ďalší deň.


Pri kúpe klimatizácie je dôležité zaujímať sa aj o samotný výkon. Výkon je dôležitý hlavne v prípade, ak potrebujete klimatizovať, prípadne v chladnejších jesenných mesiacoch vykurovať väčšie miestnosti. Na každú klimatizačnú jednotku spadá štandardne dvojročná záruka.


Koniec koncov, klimatizácia je dnes v mnohých prípadoch základnou výbavou moderných, luxusných bytov napríklad v okolí Bratislavi . Podporme tento trend aj v mestách akými sú Komárno, Nitra či Dunajská Streda. Informujme sa o montáži a predaji klimatizácií u spoločnosti VIP-klíma a staňte sa aj Vy spokojným zákazníkom, ktorý si bude môcť užívať horúce letné dni, a ktorý nebude mrznúť vo svojej obývačke počas chladných dní, kým mesto ešte nezaháji vykurovaciu sezónu. Práve v takýchto prípadoch často siahneme po vykurovacích telesách, ktoré sme si zakúpili, no pri kúpe nám zabudli povedať, alebo aspoň okrajovo spomenúť, že okrem vykúrenia miestnosti nám tieto telesá berú nemalé peniaze z peňaženky formou zvýšenia nákladov na elektrinu.


Ak sa teda zaujímate o kúpu klimatizácie v spomínaných mestách (Komárno, Nitra, Bratislava, Dunajská Streda), prípadne sa neviete rozhodnúť a potrebujete získať viacero informácií, kontaktujte spoločnosť VIP-klíma, ktorá Vám s výberom vhodnej klimatizácie rada pomôže.